utorok 15. augusta 2017

VITAJTE! // ( druhá šanca )

Ozývam sa tak trochu s malou dušičkou, v nových šatách, s takou nejakou dôverou v samú seba, že možno sa to predsa podarí....

Tak vás teda vítam, opäť a zas, a však teraz s novým začiatkom. Po mesiacoch kedy som sa ku knihám dostala jedine ak školským, som sa rozhodla dať sama sebe šancu znovu písať. Keďže už mám aký-taký, každopádne oveľa rozsiahlejší čas chytiť do ruky i skutočnú knižku, tak chcem o nich aj trošku hovoriť, chcem mať prehľad v knižnom svete, zase spoznať kopec nových ľudí a hlavne ukázať ľudom i niečo svoje, ukázať ľudom knihy, o ktorých možno nevedeli, príbehy, ktoré nečítali a presvedčiť ich na nové dobrodružstvá.


Nemôžem sľúbiť, že budem písať často, určite nebudem. Môžem však sľúbiť, že sa ozvem aspoň raz za čas, že sem tam vám napíšem niečo fakt zaujímavé, niečo zo srdca, niečo len tak ku káve, niečo milé, niečo nové a hlavne sa budem snažiť vás občas zabaviť a využiť svoj čas inak ( ako pozeraním videí na youtube a hraním solitare, keď som nemala čo robiť :D ).

Tak teda prichádzam do blogerského sveta späť a pevne verím, že sa mi to podarí, tak verte aj vy mne a všetci mlí knihomoli, držte mi prosím palce!

P.S. Môžete si všimnúť nový kabát, ktorý blog k oslave dostal. Možno ešte nebude všetko fungovať na 100%, ale postupne všetko opravím. Zatiaľ mi prosím dajte vedieť, či sa vám páči, a hlavne, čo mám ešte vylepšiť!

Vaša Majka

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára